KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5907226

nr 590 7226

Akvarell

Sign. Malmö Stadshus 28x38

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2009
kl 18:29:18

8/7 23:10:00 1      Vinnande bud

Signe Persson-Melin (f. 1925)