KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5907226
nr 590 7226
Akvarell
Sign. Malmö Stadshus 28x38
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2009
kl 18:29:18
8/7 23:10:00
Signe Persson-Melin (f. 1925)